TransportDla wymagających

Firma powstała w 2009 roku, pomimo tego cieszymy się ogromnym zaufaniem klientów.

Nasze działania na rynku transportowym zmierzają w kierunku pełnego zabezpieczenia Państwa interesów w zakresie przesyłek expressowych, jak i pełnej kontroli nad powierzonymi towarami.

Przez niedługi okres działalności zdobyliśmy zaufanie wielu renomowanych klientów zagranicznych i krajowych. Usługi transportowe świadczymy na terenie całej Europy łącznie z Ukrainą.

Naszym celem jest pełna ochrona powierzonego towaru oraz zapewnienie najwyższej jakości usług przy przy zachowaniu terminowych dostawach.

Nowoczesne zarządzanie wspiera system informatyczny, zapewniający stały monitoring przewożonego towaru. Transmisja danych odbywa się droga satelitarną, dzięki czemu mamy bardzo precyzyjny nadzór nad naszymi pojazdami, kontrolując ich położenie, czas załadunku oraz sposób realizacji każdego zlecenia.

W najbliższej przyszłości planujemy kolejne inwestycje, które przyczynią się nie tylko do ugruntowania pozycji firmy, ale również zwiększenia naszego udziału w transporcie zarówno międzynarodowym jak i krajowym.

Nasza wiedza, zaangażowanie i niezawodny tabor są gwarancją najwyższej jakości usług. Zespół naszych specjalistów zawsze jest do Państwa dyspozycji, by służyć fachową radą i pomocą w odciążeniu Państwa od wszystkich problemów związanych z transportem.